Geek vape Aegis boost pod mod inceleme RBAGeek vape aegis boost teknik özellikleri:


3.7ML likit kapasitesi

1500mah pil kapasitesi

RBA desteği (gerekli aksesuarı satın alarak kendi sarımlarınızı yapabilirsiniz)

40W güç

MTL / DL içim

hava akışı ayarı


Kutu içeriği :

Kutunun içerisinden 1 adet pod, 1 adet drip tip için kapak, 2 adet coil, 1 adet coil çıkartma aparatı, 1 adet şarj kablosu ve 1 adet mtl drip tip çıkmaktadır.


İnceleme yazısı:


Aegis boost pod bizi eski günlerdeki esigaraya tekrar geri götürdü. Kutudan ilk çıkardığımda çok şık ve malzeme kalitesi çok yüksek bir cihaz ile karşı karşıya kaldığımı söyleyebilirim. İlk denememde 0.6 ohm'luk MTL coil'e salt olmayan 25/75'lik bir likit koydum. 1 dakika içerisine yüksek vgli olmasına rağmen içime hazır hale geldi. Bu ürüne klasik bir pod mod ismi yerleştirmek aegis boost'a biraz haksızlık olur. :) Ürünün tüm hava geçişleri o kadar iyi yalıtılmış ki çok kaliteli bir MTL atomizer gibi kullanılabiliyor. Drip tip sisteminde de hava kaçırmalarının önüne geçmek için radikal değişimlere gitmişler.

Yüksek wattlarda DL içimde de buhar performansı şaşırtıcı düzeyde iyi. Pod modlar arasında şu anki favorimiz Aegis boost oldu. 1500mah pile göre çok hafif olması, boyutlarının çok küçük olması ve bize sunduğu yüksek performans / şıklıkla kesinlikle bu cihazı radarına alanlara tavsiye ederiz.ILETISIM

​​

Whatsapp : 0555-883-12-99

info@turkishdelightlikit.com

Instagram : Instagram.com/tdshop.likit

  • Black Instagram Icon

2017 Turkish delight e Likit tüm hakları saklıdır.

Turkish Delight likit