En iyi MTL Atomizerler.

1. sırada : Vandy Vape Berserker MTL RTA Tank


Vandy Vape'in Berserker MTL RTA'sı, üreticinin MTL kullanıcılarına hitap eden, dinamik 5 ayarlı hava akışı ayarlamaları ile aroma odaklı bir yapı geliştiren ilk platformu. Kelepçe mekanizması ile kullanıcı dostu bir ürün. Berserker, 24 mm'lik bir tekrar sarılabilir bir tanktır ve tank bölümü ile 2 ml likit dolumu yapabilirsiniz, ancak bölmeyi 4.5 ml'lik cam tank bölümüne uyacak şekilde değiştirilebilirsiniz. Küçük bir yapısı var, kullanıcıların sarımlarda kısa devre yapmasını önlemek için sarımların etrafına sarmaları için dört kanca eklemişler. sarıma pamuğu yerleştirmek için iki adet 6,5 mm'lik fitilleme portu bulunmaktadır. Vandy Vape'in Berserker MTL RTA'sı, günümüzde mevcut olan çok yönlü yuvarlatılmış drip tip'den ciğere çekim için yeniden sarılabilir tank atomizerlerinden biri haline getirilerek, optimum lezzet ve harika bir işlevsellik yaratır.


Özellikleri

MTL için mükemmel

Kolay Coil yapılandırmak için büyükiç hacim

Büyük doldurma deliği ve üst doldurma tasarımı

Ekstra 4.5ml cam tüp ile 4.5ml kapasiteye 2mlden kolay geçiş

Ayarlanabilir hava akışı delikleri sadece 0.8 mm'ye kadar ayarlanabilir

22mm alt bölüm Paslanmaz çelik Pyrex Glass Cam ULTEM MTL Drip Tip ve 510 Delrin MTL Drip Tip


2. Sırada Digiflavor Siren V2 MTL GTA TankSiren 2 GTA, özellikle MTL kullanıma yönelik olarak yapıldı ve çok iyi bir sigara içimi deneyimi sağladığı söyleniyor. Siren 2 GTA, mükemmel hava kanalı kısıtlaması ve yoğun lezzet sunuyor. 9 hava akımı ayar seçeneği ile daha kısa bir bölmeye sahip.Yükseltilmiş iç kısım ile çok kolay sarımlar yapabiliyorsunuz. Hem delrin hem de SS 510 Drip tip ile gelmektedir. 2ml 22mm TPD Versiyon ve 4.5ml 24mm Standart Versiyon mevcuttur.

Özellikleri

Mükemmel kısıtlama için 9 hava akımı ayar seçeneği

Daha büyük iç hacim ile kolay sarım

Kişisel tercihlere uygun olarak hem delrin hem de SS 510 Drip tip


3. Sırada Aspire Nautilus 2 Sub Ohm Tank


Aspire Nautilus 2, en sevdiğiniz Likit'in tadını çıkarmanıza yardımcı olan daha kısa bir bacası olan 2 ml'liklikit kapasiteli bir depoya sahiptir. Nautilus 2, üstten doldurulabilir ve koruyucu metal kılıflı bir cam tankına sahiptir. Ayarlanabilir hava akış kontrol vanası, kendi kişisel tercihlerinize göre ayarlanmış hassas hava akışı için 5 farklı hava akışı ayarına sahiptir. Nautilus 2, geliştirilmiş aroma ve buhar üretimine sahip yeni bir düşük dirençli BVC 0.7ohm atomizer kafasına sahiptir.

Özellikleri

2 x coil : 1 x 1.8Ohm ve 1 x 0.7Ohm Bobin kafası

Mükemmel malzeme kalitesi

yoğun aroma

Üstten doldurma - Kullanımı çok kolay

MTL için çok kullanışlı

ILETISIM

​​

Whatsapp : 0555-883-12-99

info@turkishdelightlikit.com

Instagram : Instagram.com/tdshop.likit

  • Black Instagram Icon

2017 Turkish delight e Likit tüm hakları saklıdır.

Turkish Delight likit