ESigara kullanımında önemli olan 5 madde!
Ateşli sigara kullanımını bırakıp, e-sigaraya geçiş yapan yeni veya tecrübeli her kullanıcının uygulaması gerekenleri aynı başlık altında topladık. Sağlığımızın esas olduğu bu durum, hepimizi uzaktan yakından ilgilendiren bir olgu tabiki. Evet nedir bu 5 madde?


-ilk önemli konu ağız yolu ile kullanıldığı için günlük hayatımızda cihazımız her yere bizimle gelir. Tozlu ve kirli ortamlarda kalabilir.Her gün düzenli olarak drip tip'imizi temizlememiz olası mikrop kapma ihtimalini ve olası ağız içi yaralarını ortadan kaldıracaktır.


-Her kullanımda mümkün olduğu kadar sıvı tüketmek. Boğazımızın ve ağızımızın kurumasına zaman zaman yol açar. Buhar ve sıcaklık tükrük bezlerimimizi kurutabilir. Olması gereken sıvıyı dışardan takviye alarak dengeleyebiliriz.(örn; su,çay,kahve,meyve suyu vb.)


-En yakınınız olsa bile cihazınızı paylaşmayın.

Bu konu herkesin önemsemediği fakat aslında çok önemli diyebileceğimiz bir konu. Bildiğimiz üzere esigara özel şahsi bir eşyadır. Bir çok hastalık ağız yolu ile bulaşabilir.Bu sebeple her ihtimale karşı paylaşmamak en sağlıklı tercih olacaktır.


-Günlük limit belirleyin.

Günlük kullanımda Zaman zaman olağanın dışında tüketim yapabiliyoruz. Bu tüketimin genelleşmemesi ve asıl amacımızın tüm bağımlılık yapan kullanımlarımızdan arınmak olduğunu unutmayıp, belli oranın üzerine çıkmadan daha hesaplı kullanmalıyız. Bu, gerek maddi gerek sağlık açısından bizim için çok daha mantıklı olacaktır.-Güncel haberleri ve araştırmaları takip edin

Her geçen gün her sektörde olduğu gibi e-sigara sektöründe gelişim söz konusu.Bu konu ile alakalı bilimsel ve medikal araştırmalar yapılmakta.Her edindiğimiz bilginin, merakın ötesinde bizlere faydalı olacağından hiçbir şüphemiz olmamalı.


Likitlerimize göz atmak için tıklayın.

ILETISIM

​​

Whatsapp : 0555-883-12-99

info@turkishdelightlikit.com

Instagram : Instagram.com/tdshop.likit

  • Black Instagram Icon

2017 Turkish delight e Likit tüm hakları saklıdır.

Turkish Delight likit