Salt likit önerileri ve en iyi salt likit nasıl olmalıdır.Son dönemlerde popüler olmayı başarmış bir ürün olan salt likitler nasıl olmalıdır?

Salt likitlerde kullanıcıların ürünlerde en çok beklediği durum boğaz vurumudur. Çünkü Salt likitlerin kullanıldığı cihazlar ortalama 10w güç üreten pod modlardır. Eğer kullanılan salt likit boğaz vurumu olarak güçsüzse sizin sigara istediğinizi baskılamayacaktır. Salt likit seçilirken satın alınan markanın orijinal olmasına önem gösterilmelidir. Bazı ithal markaların fiyatlarının ucuz olması o ürünün uygun olmasından ziyade sahte olma olasılığını arttırır. Bizim denediğimiz uygun fiyatlı ithal ürünlerin neredeyse hepsi orijinal olmayan ürünlerdi. Orijinal olmayan ürünlerde en dikkat ettiğimiz şey de ürünlerin içerisinde Salt nikotin dahi olmayışı oldu. Eğer orijinal bir salt likit tüketiyorsanız memnun kalma oranınız yüzde 80'lerin üzerinde olacaktır.

Satın alacağınız markanın orijinalliğiyle ilgili bir problem kalmadıysa ve ürünlerinin boğaz vurumu sizi artık tatmin ediyorsa yapılacak tek bir şey kaldı "damak zevkinize uygun" bir aroma bulmak. :) Dostlarınızdan veya çevrenizden "en iyi salt likit bu" gibi önerileri alabilirsiniz fakat unutmayın herkesin damak zevki farklıdır. Kendinize en uygun salt likiti bulmak için farklı bir kaç marka ve farklı bir kaç aroma denemenizi öneririz.

Örneğin siz mango meyvesini hiç sevmiyorsanız, bir markanın Mango aromalı likiti çok satan çok beğenilen bir ürün olsa dahil satın almamanızı tavsiye ederiz. Muhtemel olarak o markanın en çok satan ürününü siz beğenmeyeceksiniz.

Kendinize en uygun nikotin oranını seçin ilk denemenizde arkadaşlarınızın önerisi olarak 50mg bir salt likit aldığınızda boğazınızı yakıp sizi elektronik sigaradan uzaklaştırabilir. Bir sonraki siparişinizi muhakkak 35mg olarak yapın sürekli aynı nikotin oranını satın almanız maalesef boğaz yakma durumunun önüne geçmeyecektir.

Elektronik sigaraları bizler, sigarayı ve nikotini bırakma amacı ile kullanmalıyız. Elektronik sigara kullanırken Normal sigara kullanımı hiç yapmıyorsak artık elektronik sigara kullanımını da yavaş yavaş azaltmalıyız. Unutmayın ki vücudumuza oksijen dışında solunan her şeyin bir zararı vardır. Umarım yazımız sizlere faydalı olmuştur.


Sevgiler.


ILETISIM

​​

Whatsapp : 0555-883-12-99

info@turkishdelightlikit.com

Instagram : Instagram.com/tdshop.likit

  • Black Instagram Icon

2017 Turkish delight e Likit tüm hakları saklıdır.

Turkish Delight likit