SMOK RPM 40 İnceleme


Smok RPM 40

Smok RPM 40 Pod Mod incelemesine hoş geldiniz.

-Öncelikle en önemli özelliklerinden biri olan 1500MAH batarya değerine sahip SMOK RPM 40 size tüm gün içim sağlamakta.

-2. Önemli özelliklerinden biri de kartuş sisteminin olmayıp tamamen coil sistemiyle çalışmakta olması. Ülkemizde satılan modelinin 4.3ML tanka sahip olmasının altını çiziyoruz.

Normal likit veya salt likitlerinizi oldukça geniş olan dolum ağzından yapabilirsiniz.

-Ürünün 3. dikkat çeken özelliği ise çok hızlı şarj olması ürün kullanılan çipset ile birlikte gerçek anlamda güven vermekte.


Smok RPM 40 modelinin ülkemizde henüz RBA'sı bulunmuyor ama yakın zamanda tedarik edebileceğimizi düşünüyoruz. Eğer RBA'ya ulaşabilirsek önümüze sürekli masraf olarak çıkan coil derdini tam anlamıyla ortadan kaldırmış olacağız. RBA Coilin incelemelerini youtube'dan bulabilirsiniz.Pod Modlarda genellikle 1 ohm üzeri MTL içime uygun coiller kullanılıyor. Kendi test ettiğim üründe de ilk olarak MTL coil ile deneme yaptım. MTL coilin hava delikleri biraz açık eski tip MTL atomizerlerimiz gibi değil fakat aroma ve boğaz vurumu konusunda gerçekten çok başarılı.


RPM40'ın üzerindeki Watt ayarı istediğimiz boğaz vurumunu da bize sağlıyor bu gerçekten pod mod kullanıcıları için çok önemli bir özellik. DL Coillerde ve MTL coillerde pamuk emilim kısmında hiçbir problem yaratmıyor ister yüksek oranlı standart likitleri isterseniz de salt likitleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.


DL Coillerde nikotin oranını düşürmeniz gerekiyor RPM 40 ile tam olarak 40W güce ulaşmak mümkün tabi 40W kullanımda batarya kullanım süreniz düşecektir. 40W kullanımda buhar performansı bir pod moda göre çok iyi.


Coilleri ülkemizde bulmak çok kolay özellikle Nord coillerini de RPM40'da kullanabilirisniz.


Renk seçenekleri oldukça fazla kendi zevkinize uygun bir cihaz bulabileceğinizi düşünüyoruz.

Satın alan kişiyi hiçbir şekilde üzmeyecek bir cihaz, blog yazılarımızda özellikle kullanıcıların en düşük sorunlar yaşayacağı cihazları paylaşıyoruz. Umarım sizlere yardımcı olmuşuzdur.ILETISIM

​​

Whatsapp : 0555-883-12-99

info@turkishdelightlikit.com

Instagram : Instagram.com/tdshop.likit

  • Black Instagram Icon

2017 Turkish delight e Likit tüm hakları saklıdır.

Turkish Delight likit